Powrót do strony głównej
Strona wyżej
Dodaj do ulubionych
E-mail do autorki strony
E-mail do autora grafiki
O autorce strony
Linki

Festiwale teatralne   Kostiumy teatralne   Muzea teatralne   Nagrody teatralne   Ośrodki teatralne  
Prasa teatralna   Recenzje   Strony aktorów polskich   Strony reżyserów teatralnych   Studia teatrologiczne  
Szkoły teatralne w Polsce   Teatr Polskiego Radia   Teatr Telewizji   Teatry warszawskie   Teatry w Polsce  
Twórcy polskiego teatru   Wydarzenia teatralne   Wywiady
 

TEATR SABAT
Małgorzaty Potockiej
00-372 Warszawa, ul. Foksal 16
tel: 826-23-55
tel/fax: 826-84-22
e-mail: teatr@teatr-sabat.pl, rezerwacje@teatr-sabat.pl
oficjalna strona teatru: www.teatr-sabat.pl

TEATR SABAT Małgorzaty Potockiej zaprasza na wspaniałe spektakle rewiowe połączone z kolacją i muzyką do tańca; kolacja godz. 19:00, spektakl godz. 20:00

Bilet w cenie 230 zł - obejmuje welcome drink na powitanie w kawiarni, zimną przekąskę i danie gorące, deser, spektakl i muzykę do tańca po spektaklu.
Bilet w cenie 110 zł (balkon 90 zł) - obejmuje welcome drink na powitanie w kawiarni, spektakl i muzykę do tańca po spektaklu.
Napoje bezalkoholowe i alkohole są serwowane przez kelnerów lub w barach i płatne oddzielnie gotówką lub kartą na zakończenie imprezy.

"Pokochaj German"
Premiera scenicznej adaptacji widowiska muzyczno-baletowego, poświęconego twórczości wspaniałej, charyzmatycznej piosenkarki Anny German. Spośród bogatego repertuaru niezapomnianej artystki wybrane zostały utwory najbardziej charakterystyczne dla poszczególnych okresów jej drogi artystycznej. Twórczość Anny German jest wielkim nieprzemijającym zjawiskiem w historii Polskiej piosenki. Jej utwory przepełnione są ogromną miłością do człowieka, nadzieją i wiarą. Teksty niosą olbrzymie wartości literackie. W połączeniu ze wspaniałą muzyką tworzą przepiękne obrazy i wizje plastyczne.
Premiera: 9 kwietnia 2014

"Pocałunki świata"
To Wielka Rewia, w której Pocałunki i Miłość są elementami, łączącymi wszystkie narody świata. W trakcie spektaklu zobaczycie Państwo wspaniałe kolorowe sceny przepełnione pięknymi piosenkami i cudowną muzyką z różnych stron świata między innymi: z Ameryki Północnej i Południowej, Japonii, Rosji, Szwecji, Krajów Arabskich, Polski i wiele innych ciekawych miejsc. Każda ze scen wykonana będzie w języku danego kraju. Przesłaniem naszego spektaklu jest pocałunek kierowany z Warszawy do Krajów Świata. Spektakl będzie miał wspaniałą, niespotykaną oprawę kostiumową, świetnych wokalistów i jak zawsze słynny Balet Sabat. Do potrzeb spektaklu zostaną wykorzystane tysiące strusich i bażancich piór, kilometry materiałów, cekinów oraz setki lśniących kryształów, które pozwolą przygotować ponad 500 różnorodnych kostiumów. Spektakl "Pocałunki Świata" prowadzony będzie po polsku i angielsku.
Premiera: 27 kwietnia 2006

"Witaj Europo"
Wielka rewia, którą Teatr Sabat wita wejście Polski do Unii Europejskiej. Najpiękniejsze tańce i piosenki z krajów Unii Europejskiej zakończone polskimi hitami w połączeniu z polskim folklorem.

"Viva Małgosia" - Wielka Rewia Królowej polskiej Rewii Małgorzaty Potockiej
Wspomnienia, wspaniały balet, gwiazdy, znane przeboje z udziałem Tadeusza Rossa, Macieja Damięckiego, gwiazd Teatru Sabat i baletu.

"Rewia... moja miłość"- spektakl rewiowy Małgorzaty Potockiej
Ironiczna i zabawna opowieść o blaskach i cieniach show-biznesu. Dynamiczny show z udziałem gwiazd i grupy baletowej Sabat o międzynarodowej sławie.
Wspaniałe kostiumy, porywająca muzyka, przepiękna oprawa świetlna.
Udział biorą: Jolanta Jaszkowska, Jolanta Mrotek, Tadeusz Ross, Maciej Damięcki, Daniel Skarżyński, Jacek Mureno i inni.

"Broadway-Foksal Street"- spektakl muzyczno-baletowy
Barwny i dynamiczny show rozrywkowy z najpiękniejszymi hitami musicali amerykańskich w wykonaniu artysty z Broadway'u Barry Salone, wspaniałego czarnoskórego tancerza, choreografa i piosenkarza. Towarzyszą mu gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej: Jolanta Jaszkowska, Jolanta Mrotek, Dariusz Ryniec, balet oraz orkiestra Teatru Sabat.

"Seksbomba"- spektakl kabaretowo - rewiowy
Humor, zabawa z publicznością, piękne tancerki, piosenka - ostatnie hity ze światowych list przebojów.
Udział biorą: Tadeusz Ross, Jolanta Jaszkowska, Jolanta Mrotek, Dariusz Ryniec oraz solistki baletu, a także najlepszy polski aktor komediowy Jacek Mureno, który wciela się w postać Charlotty Korytko

"Serenada Księżycowa"- spektakl muzyczny
Amerykański gentleman, wspominając swoje życie, przenosi nas w czasy "Złotej Ery Swingu"; spektakl z muzyką m.in. Glenn'a Millera, Benny Goodmana, Duke'a Ellingtona, George'a Gershwina oraz Louisa Armstronga w wykonaniu Big Bandu.
Udział biorą: Tadeusz Ross, Jolanta Jaszkowska, Jolanta Mrotek, Anita Klimecka, trio-żeńskie, soliści baletu oraz Big Band Teatru Sabat pod dyrekcją Łukasza Wojakowskiego.

"Magia i rewia" - spektakl rewiowy
Proponujemy Państwu niezwykły show, w którym w Świat rewii przeniknie magia. Specjalnym gościem będzie światowej sławy iluzjonista, dwukrotny vice- mistrz Świata - Sławomir Piestrzeniewicz, który w towarzystwie pięknych tancerek Teatru Sabat i Gwiazd zaczaruje Państwa i przeniesie w Świat magii.